Haber

UBER Taksi İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’dan sonra şimdi de Adana’da

Küresel teknoloji platformu Uber, İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’dan sonra Adana’da da faaliyetlerine başladı. 01 Şubat 2023 tarihinden itibaren hem Adana’da ikamet edenler hem de Adana’ya seyahat edenler Uber uygulaması üzerinden Uber Taksi çağırabilecekler.

İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’dan sonra Adana’da da sarı taksilerle hizmet vermeye başlayan Uber, Uber Taksi ürünü ile Türkiye’deki faaliyetlerini genişletmeye devam ediyor. Uber Türkiye Genel Müdürü Neyran Bahadırlı, Uber Taksi’nin İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’dan sonra Adana’da da faaliyete geçmesinden memnuniyet duyuyoruz. Uber teknolojisini en kısa zamanda diğer yeni şehirlere de taşımayı umuyoruz.”dedim.

Kullanıcılarının istedikleri yere dakikalar içinde kolayca ulaşmasını sağlayan ulaşım teknolojisi platformu Uber, her yolculukta sigortalı depolama, GPS ile seyahat takibi, sürücü kalite kontrol sistemi ve sürücü puanlama sistemi ile her zaman yüksek güvenlik standartları sağlamayı hedefliyor.

Uber, Adana’ya gelişini kutlamak için tüm kullanıcılarına yalnızca Adana’da geçerli, 70 TL’ye kadar bir (1) ücretsiz Uber Taksi yolculuğu sunuyor. Adana’daki tüm Uber kullanıcıları MERHABAKod ile ücretsiz seyahat fırsatından yararlanabilecekler.

Uber uygulaması nasıl çalışır:

1. Uygulamayı akıllı telefonunuza indirin

2. Şehrin herhangi bir yerinden Uber uygulamasını açın, varış noktanızı girin ve seyahatiniz için bir taksi çağırın

3. Uber Taksi’yi uygulama üzerinden takip edin, taksinin sizi almak için kaç dakika sonra geleceğini takip edin ve aracın modelini, plakasını ve sürücüye ait tüm bilgileri takip edin.

Uber uygulamasının Cüzdan sekmesinde, Promosyonlar bölümünde: HELLOADANAKodu ekleyin, Uber Taksi çağırın ve 70 TL’ye varan ücretsiz yolculuğun keyfini çıkarın.

Uber hakkında:

Bir tuşla istediğiniz yere gitme fikriyle yola çıkan Uber, 70 ülkede 10 binden fazla şehirde günde 21 milyon yolculuğa olanak sağlayan küresel bir teknoloji platformudur.

Uber’in misyonu, kentsel mobiliteyi iyileştirmektir. Uber, 2010 yılında kolay bir sorunu çözmek için ortaya çıktı: Bir düğmeye basarak nasıl seyahat edilir? O zamandan beri yapılan 36 milyardan fazla yolculukla Uber, insanları gitmek istedikleri yere yaklaştıran çeşitli çalışmalar geliştirmeye devam etti. Uber, şehirlerde insanların, yiyeceklerin ve eşyaların ulaşım şeklini değiştirerek dünyaya ulaşımda yeni olanaklar yaratan bir platform haline geldi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

haber-yesilhisar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu