Yaşam

Survivor 2023’te 1 milyon TL’lik büyük ödülü kazanan takım belli oldu.

sunucunuz Acun Ilıcalı Yapımcısı Survivor 2023, birleşme partisinin ardından ‘Arkadaşına Sorduk’ oyunu ile ekrana geldi. Yarışmacılara farklı sorular soruldu ve arkadaşlarından cevaplar alındı.

1 MİLYON TL’LİK YARIŞMALAR

Kendilerine yöneltilen sorulara arkadaşlarının verdiği cevaplar yarışmacılara puan kazandırdı. Oyunda sık sık rakip ve arkadaşlarıyla takılmak. Acun Ilıcalı Nefise’nin arkadaşını arayarak “Bence siz ikiniz iyi anlaşıyorsunuz ve başkalarıyla kavga ediyorsunuz” dedi. 1 milyon TL’lik ödülü kazanmak için canla başla çalışan yarışmacıların, arkadaşlarından aldıkları yanlış cevaplara verdikleri tepkiler de izleyenleri güldürdü.

GÖNÜLLÜ GRUP ÖDÜLÜ KAZANDI

Komik kimliğiyle tanınan Yusuf, ketçap-mayonez probleminde yanlış cevap veren arkadaşına “Arkadaşlığımız bitti” deyince yarışmacılar gülmeden edemedi. Dün geceki büyük ödül olan 1 milyon TL, kıyasıya rekabetin sonunda mavi takıma verildi. Yarışmacılar büyük ödülü kendi aralarında paylaştıracaklar. Yeni oluşturulan gruplara göre oyunu kazanan gönüllüler oldu. Gönüllüler grubunda Özgür, Aziz, Merve, Ertuğ, Cansu, Halil, Kardelen ve Alper yer alıyor.

MERVE VE ARKADAŞI HER SORUYU BİLİYOR, KAR VE ARKADAŞI SINIFTA BAŞARISIZ

Survivor’da bu akşam en çok konuşulan ikili Survivor’ın önceki yarışmacılarından Merve ve Aleyna Çalışkan oldu. Aleyna ve Merve sorulan tüm soruları doğru cevapladı. Gecenin sonunda Acun Ilıcalı bu başarılı ikili hakkında “Gecenin dostluk şampiyonu. Maşallah ateş yakmadılar” dedi. Kardelen ve arkadaşı Bahar ise en az hatayla cevap veren ikili oldu. 11 sorudan sadece 4’ünü doğru bilen ikiliye Acun Ilıcalı sık sık takıldı.

haber-kulp.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu